En Yeni Güncel Haber ve Gündem Haberleri

Haber

TAKSAV Gazetecilik Seminerleri sona erdi

Toplumsal Araştırmalar Kültür ve Sanat için Vakıf (TAKSAV) tarafından düzenlenen ve 7 hafta süren Gazetecilik Seminerleri gerçekleştirilen kokteylle son buldu.

TAKSAV’ın Moda’da bulunan Kadıköy Şubesi’nde düzenlenen kokteyle seminere katılan öğrenciler, seminer hocaları ve vakfın yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Etkinlikte bir konuşma yapan TAKSAV Kadıköy Şube Başkanı Basri Akçelik, “Gazeteciliğin yaşadığı şu zor günlerde, gazeteci olmak isteyen gençlere böyle bir imkan sunduğumuz için çok mutluyuz. Önümüzdeki dönemlerde de bu çabamız sürecek ve yeni programlar hazırlayacağız” dedi.

Kokteyle katılan gazetecilerden BirGün yazarı Ayşenur Arslan, gazeteciliğin en temel özelliklerini kaybettiğini ve böylesi çalışmaların günümüzde çok kıymetli olduğunu vurguladı.

Atölye hocalarından gazeteci Ertuğrul Mavioğlu ise “Burada 7-8 hafta boyunca oldukça verimli bir süreç geçirdik. Ben öğrencilerle bir arada olmaktan, onlara bildiklerimi aktarmaktan büyük keyif aldım. TAKSAV’a böyle bir imkan yarattığı için çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından seminerlere katılan öğrencilere sertifikaları verildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir